Корисний блог

Чому вода така важлива для організму?

Вода - одне з головних джерел життя, саме вона супроводжує нас щодня. Що не має поживної цінності в звичайному понятті, вода - основна складова будь-якого живого організму, у тому числі і людини. Чому ж таке велике значення води для людини?

Виявляється, вода регулює всі основні життєві процеси: нормалізує вологість кисню, збільшуючи його всмоктуваність; здійснює терморегуляцію тіла; розчиняє поживні речовини, допомагаючи організму в їх засвоєнні; зволожує і створює захист життєво важливих органів; покращує обмінні процеси в діяльності систем організму; сприяє евакуації відходів з організму. Чим більше ми п'ємо, тим більше шкідливих речовин виводиться з нашого організму.

Вода виводить з організму все зайве і запускає обмінні процеси. Тому тим, хто прагне скинути зайву вагу, рекомендується випивати 1,5-2 літра чистої води щодня. Так само вода благотворно впливає на стан шкіри, очищаючи її і усуваючи забруднення.

В результаті шкіра виглядає молодою і здоровою. Отримуючи оптимальну кількість води, людина додає сил, енергії і витривалості. Щоденне вживання питної води сприяє гарному метаболізму, очищенню і підняття загального тонусу організму.