Про нас

Мінеральна вода «Шаянська» представляє одну з кращих вуглекислих, слабомінералізованих, гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод Закарпаття із загальною мінералізацією 2,5 – 5,0 г/дм3.
Чистий регіон
«Шаянська» мінеральна вода видобувається в курортній зоні одного з найчистіших регіонів Закарпаття, який славиться своєю неповторною красою. Мінеральна вода «Шаянська» розливається безпосередньо зі свердловини № 242, глибиною 180 м., яка знаходиться на території санаторію «Шаян».

Унікальне і неповторне Шаянське родовище розташоване на території вулканічного утворення Вигорлат Гутинської гряди. Фахівці стверджують, що завдяки літологічного складу порід і геологічним умовам, єдиним таким в Україні, мінеральна вода «Шаянська» лікує захворювання практично всіх внутрішніх органів людини. У цій курортній зоні, відомій незрівнянною красою і оздоровлюючою дією, на базі Шаянського родовища в 1955 р. був відкритий санаторій “Шаян”.
Цілющі властивості
З давніх часів “Шаянська” мінеральна вода славиться своїми цілющими властивостями і прекрасними смаковими якостями.

Перші письмові згадки про шаянські води з’являються в 1753 році. З 1818 на базі цих мінеральних джерел функціонувала водолікарня “Замкова купіль”. Тут було рекомендоване лікування при анемії, жіночих хворобах і при катарах шлунка. Цей заклад описується в книзі І. Болемана (1887 р.), де даються рекомендаці, як застосовується лікувальна мінеральна вода «Шаянська».
“Заповітна” – незмінні традиції якості
Завод з розливу мінеральної води «Шаянська» розташований в екологічно чистому місці, біля підніжжя гори, безпосередньо біля свердловини.

Особлива технологія розливу, забезпечує ізоляцію від надходження повітря і зберігає всі цілющі властивості мінеральної води «Шаянська».

Товариство з обмеженою відповідальністю “Шаянські джерела” було сторено 04.08.1998р. У серпні 2011р відбулося злиття ПП “Заповітні карпатські джерела” з ТОВ “Шаянські джерела”.
Корисні мінерали
«Шаянська» містить багато корисних мінералів і мікроелементів. За загальним вмістом гідрокарбонатів «Шаянська» наближається до мінеральної води «Боржомі» свердловина №4 (Грузія) і Віші-Селестон (Франція). Однак «Шаянська» належить до Диліжанського типу мінеральних вод відомого курорту Діліжан у Вірменії через наявність у її складі метакремнієвої кислоти.

Метакремнієва кислота, яка зібралася в мінеральній воді, крім молекулярної та іонної, в колоїдній формі, відіграє особливу роль у лікувальних властивостях мінеральних вод. До складу води входить також біологічно активні концентрації кальцію (1/4 добової потреби), магнію, заліза і літію.
Універсальність
Деякі із джерел живописної Шаянської долини та Вишк-Варгадьська, підійдуть для змішування з вином, мають у своєму складі високий вміст гідрокарбонатів, кремнію, заліза. Саме тому вони були популярні як винні води, в основному розвозились у бочках, бутлях, обплетених лозою. (Sziladi I., 1876).

За часів Австро-Угорської імперії “Шаянська” мінеральна вода постійно поставлялася до імператорського двору, також користувалася попитом у Відні та Будапешті.

Завантажте актуальний
прайс-лист на мінеральну воду

Ми завжди оновлюемо наші актуальні ціни та товари
Ми вас нідочого не зобов'язуємо. Якщо наші ціни не влаштують, ви завжди зможете відмовитися!

Наші нагороди

У результаті дослідження методом URSA 50 (Ukrainian Rating System of Awards) серед підприємств які працюють в Україні, компанія офіційно нагороджена статусом "Вибір Країни" 2021

Золота медаль в номінації “Мінеральні природні лікувально-столові води” у дегустаційному конкурсі WORLD AQUA UKRAINE 2016

Переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” у 2009 році номінація “Продовольчі товари” – Мінеральна вода“

Переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” у 2008 році номінація “Продовольчі товари” – Мінеральна вода “Шаянська”.

Друге місце у дегустаційному конкурсі WORLD AQUA UKRAINE 2005 в номінації “Мінеральні природні лікувально-столові води.

Перше місце в номінації “Мінеральні природні лікувально-столові води” у дегустаційному конкурсі WORLD AQUA UKRAINE 2004

Диплом за кращий дизайн продукції на виставці “Ресторан прод експо “2004”
Заповніть форму, та ми звяжемося з вами в найближчим часом.

Залишились запитання або потрібна консультація стосовно мінеральної води?